CS EN

CO NOVÉHO PŘINESL ROK 2016

 

1/2  2016_ŘÍZENÍ KASKÁDOVÉHO VSTŘIKOVÁNÍ NA ZÁKLADĚ VSTŘIKOVACÍ DÉLKY

V roce 2015 započal na základě díry na trhu a poptávky našich stálích zákazníků vývoj zařízení jež by dokázalo řídit proces kaskadového vstřikování na základě vstřikovací délky a aktuální polohy šneku u vsřikovacích lisů. Díky našim dlouholetým zkušenostem s vstřikovacími technologiemi jsme se s tímto úkolem poprali na výbornou. a v první polovině roku 2016 jsme zavedli sériovou výrobu zařízení Pro řízení kaskádového vstřikování v závislosti navstřikovací délce zařízení série KSV. 
 
 

2/2 2016_INOVACE A FACELIFT ZAŘÍZENÍ AMS - JDEME S DOBOU aneb pokrok nezastavíš - ams_smart

I když se nachází mezi našimi zákazníky spoustu příznivců monochromatických panelů a s tlačítkovými přepínači, které jsou intuitivní a kterým nevadí při jejich obsluze, že operátor případně seřizovač má nasazeny rukavice nebo umaštěné ruce ze seřizování stroje a nemusí si při každé změně parametrů odskočit do umývárny aby náhodou nepoškodil dotykový panel. Jsou i takový zákazníci, kteří vyrábí v čistých prostorách a laboratorních podmínkách. Nejen pro ně ale i pro naše zákazníky kteří chtěli držet krok s  dobou jsme osadili do našich zařízení série AMS  ST dotykové TFT panely. Souběžně s tímto krokem jsme udělali i facelift zařízení typu AMS a  pozměnili desing zařízení. Nově zahajujeme sériovou výrobu zařízení typu AMS ST..!!! AMS_ST je inovativním řešením stávající série.Molekulárních sušiček série AMS. AMS ST bude kromě běžných funkcí zařízení AMS vybaveno dalšími možnými doplňujícími opcemi jako například automatické řízení průtoku vzduchu dle počtu napojeních Horkovzdušných sil, měření a hlídání rosného bodu a mnoha dalších. Jak už je u našich výrobků zvykem lze při výrobě zařízení upravit zařízení dle přání zákazníka a a zařízení přizpůsobit jeho konkrétním podmínkám a parametrům. I přes inovace chceme vyjít vstříc příznivcům stávající série AMS a tak stále monochromatické panely s tlačítkovými přepínače zachováváme v nabídce. Dojde pouze ke konstrukční změně designu.
 
 

2/2 2016_automatizace - kooperativní robotická ramena

V současné době pracujeme na mnoha projektech jež se zabývají automatizací výrobních procesů a celých výrobních linek případně stanovišť. Díky naší dlouholeté praxi v oblasti plastikářského průmyslu a automatizace se dennodenně setkáváme s Kooperativními robotickými rameny. Proto jsme spustili výrobní divizi zaměřující se na tuto problematiku. Našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu periférií a prvků potřebných k automatizaci výrobní linky vč. bezpečnostních prvků, podstav, konstrukcí, stolů, krytů a zkrátka veškerých potřebných prvků k osazení Kooperativních robotů do výrobního procesu. Souběžně s tímto krokem spolupracujeme s výrobci kooperativních robotických ramen a nabízíme Vám i jejich dodávku vč. již zmíněných veškerých prvků a periferií vedoucích k úspěšnému zapojení intuitivních Kooperativních robotů do Vaší výroby.