CS EN

Firma Petr Kovanda se zabývá sériovou výrobou periferií pro plastikářský průmysl a zakázkovou výrobou jednoúčelových zařízení.

 

Firma Petr Kovanda byla založena roku 2004 a k dnešnímu dni již dodáváme naše výrobky i do mezinárodních společností, kde jsme např. výhradními dodavateli sušících zařízení pro vysoušení granulátu, drtě či prášku.

 

V květnu roku 2014 došlo k Stěhování firmy a vybudování nové provozovny v prostorách průmyslového areálu v obci Dolní Bečva.

 

Výrobní program firmy je zaměřen na zakázkovou a malosériovou výrobu s možností upravovat jednotlivá zařízení dle konkrétního přání zákazníka. Disponujeme širokou škálou výrobních možností pro zajištění vysoké kvality zakázkových a sériově vyráběných zařízení.

 

Zaměřujeme se především na výrobu a všeobecný servis periferií a zařízení zabývající se:

- SUŠENÍM A VYSOUŠENÍM 

- DOPRAVOU MATERIÁLU 

 

Ovšem pro naplnění poptávky našich stávajících zákazníků vyrábíme také další typy periferní zařízení, jako jsou zařízení pro: 

- DÁVKOVÁNÍ

- REGULACI HORKÝCH VTOKŮ

- ŘÍZENÍ A REGULACE VSTŘIKOVÁNÍ

- SEPARACI

- SKLADOVÁNÍ MATERIÁLU 

 

Kromě malosériové výroby našich zařízení v oblasti plastikářského průmyslu se také zabýváme ZAKÁZKOVOU VÝROBOU prototypů a jednoúčelových strojů v oblasti průmyslové automatizace. Dokážeme Vám, poskytnout komplexní služby od návrhu až po realizaci. Do vývoje zařízení vneseme technologické vylepšení a důmyslné inovace pro maximální naplnění Vašich požadavků. Jsme flexibilní rozvíjející se firmou a rádi přijímáme nové výzvy. Nabízíme komplexní záruční i pozáruční servis s maximálním důrazem kvalitu a především Vaši spokojenost.