CZ EN

CO NOVÉHO PŘINÁŠÍ ROK 2021

OnRobot přichází s výkonným elektrickým podtlakovým uchopovačem VGP20

VGP20 - Nejvýkonnější elektrický podtlakový uchopovač v odvětví šetří až 90 % v porovnání s pneumatickými uchopovači, ideální pro paletování kartonových krabic.

https://onrobot.com/cs/vyrobky/vgp20

 

 

CO PŘINESL ROK 2020

PP KOVANDA rozšiřuje portfolio o mlýny MODITEC

Společnost PP KOVANDA zabývající se primárně prodejem a sériovou či zakázkou výrobou periferií v oblasti plastikářského průmyslu nově nabízí také pomaloběžné a nožové mlýny MODITEC.

https://www.plasticportal.cz/cs/pp-kovanda-rozsiruje-portfolio-o-mlyny-moditec/c/6911/

 

OnRobot 2FG7: uchopovač pro náročné aplikace

Paralelní uchopovač 2FG7 s certifikací IP67 je nejnovějším přírůstkem do sortimentu čistých a nehlučných uchopovačů OnRobot.

https://onrobot.com/cs/vyrobky/2fg7

 

 

OnRobot uvádí robotickou brusku OnRobot Sander

Společnost OnRobot, vedoucí dodavatel ucelené řady robotických nástrojů pro kolaborativní aplikace, uvádí na trh OnRobot Sander, elektrickou rotačně-excentrickou brusku pro automatizované dokončovací aplikace umožňující broušení a leštění povrchů.

https://onrobot.com/cs/vyrobky/onrobot-sander

 

OnRobot uvádí na trh inteligentní šroubovák

Společnost OnRobot představila svůj inteligentní Screwdriver určený k rychlé, snadné a flexibilní automatizaci celé řady montážních postupů.

https://onrobot.com/cs/vyrobky/sroubovak-onrobot-screwdriver

 

PP KOVANDA nově zástupcem společnosti TOOL TEMP

Dynamicky rostoucí společnost Petra Kovandy vystupující pod obchodním názvem PP KOVANDA v oblasti plastikářského průmyslu rozšiřuje své portfolio o temperační a chladící přístoje TOOL-TEMP.

 
 

Společnost PP KOVANDA propojí vše se vším

Společnost PP KOVANDA by se dala označit běžně jako Solution Provider. Dokáže totiž v oblasti plastikářského průmyslu propojit jednotlivé stroje s procesem výroby.

https://www.plasticportal.cz/cs/spolecnost-pp-kovanda-propoji-vse-se-vsim/c/6432/