CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT VG10

KOLABORATIVNÍ PODTLAKOVÝ GRIPPER VG10 

VG10 – FLEXIBILNÍ A NASTAVITELNÝ ELEKTRICKÝ PODTLAKOVÝ UCHOPOVAČ

VG10 nevyžaduje kompresor nebo přívod vzduchu, je kompaktní, snadno se pohybuje, přináší vaší výrobní lince vyšší flexibilit a šetří náklady na údržbu. Díky flexibilním ramenům a nastavitelnému podtlaku může VG10 manipulovat s různými objekty v mnoha různých velikostech. Jedná se o duální uchopovač – pravou a levou stranu podtlakového uchopovače můžete ovládat nezávisle, což dále zvyšuje efektivitu vaší výrobní linky.

Bezproblémová integrace s robotem podle vašeho výběru. Uchopovač poskytuje duální funkci úchopu, měnič nástrojů a různé typické podtlakové přísavky. Kromě toho je na trhu k dispozici řada podtlakových přísavek třetích stran, které se uzpůsobí každé aplikaci.

VÝHODY a FUNKCE uchopovače VG10:

Podtlakový uchopovač VG10 je nástroj pro robotická ramena (EoAT) speciálně určený pro kolaborativní robotické aplikace. Nastavitelná podtlaková a uchopovací ramena uchopovače VG10 jsou ideální pro operace zahrnující výrobky různých velikostí a tvarů.

VG10 je duální vakuový uchopovač, což znamená, že lze aktivovat pravou a levou stranu uchopovače a provádět různé úkoly, které jsou navzájem nezávislé. Tím lze zkrátit dobu cyklu a optimalizovat celkovou efektivitu výrobní linky.