CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT SCREWDRIVER

MULTIFUNKČNÍ ROBOTICKÝ ŠROUBOVÁK S PODAVAČEM ŠROUBŮ

PROČ ŠROUBOVÁK ONROBOT SCREWDRIVER?

S novým inteligentním šroubovákem OnRobot Screwdriver pro lehké průmyslové a kolaborativní roboty dokážete snadno automatizovat montážní procesy. Inteligentní detekce chyb a práce s více velikostmi šroubů zajistí konzistentní výsledky a dramaticky zkrátí čas vašich cyklů.

VÝHODY a FUNKCE šroubováku SCREWDRIVER:

Automatizované šroubování zvyšující produktivitu a kvalitu nikdy nebylo snazší, inteligentnější nebo levnější. Inteligentní šroubovák OnRobot Screwdriver urychluje nastavení a programování se vším, co potřebujete, rovnou z krabice. Šroubovák jednoduše namontujte na jakékoliv robotické rameno přední značky a nasaďte vhodný bit. Pak přímo do uživatelského rozhraní robotu zadejte délky šroubů a utahovací momenty. Precizní regulace utahovacího momentu a integrovaná osa eliminují náklady vzniklé v důsledku další integrace a zajišťují konzistentní a přesné vkládání šroubů. Změny na jiné typy nebo velikosti šroubů trvají jen několik minut, což zkracuje prostoje a zrychluje návratnost investic.
 
Šroubovák OnRobot Screwdriver a dostupné podavače šroubů pracují s celou řadou velikostí šroubů od M1,6 do M6 a délkou až 50 mm. Precizní regulace utahovacího momentu v rozsahu 0,15 až 5 Nm Protože je šroubovák OnRobot Screwdriver univerzálnější a inteligentnější než tradiční nástroje, dokáže zjistit, zda je šroub zachycen, má správnou délku nebo je při utahování správně vložen. 
 
Šroubovák OnRobot Screwdriver je vybaven ochrannými funkcemi, takže je vhodný pro kolaborativní aplikace pro šrouby s délkou až 35 mm, které se při pohybu celé zatahují do šroubováku. Je-li šroub vystaven nadměrné síle podél osy, automaticky se aktivuje nouzové zastavení a problém signalizuje varovná kontrolka.