CZ EN

MiR AUTONOMNÍ MOBILNÍ COBOTY » Mobilní kolaborativní roboty

MIR hook 250 

ROBOT MIR hook 250

Zvyšte efektivitu interních přepravních úkolů pomocí patentovaného mobilního robotického řešení MiR250 Hook s prodlouženou užitečnou zátěží. MiR Hook 250 TM je uživatelsky přívětivý a efektivní mobilní robot pro plně automatizované sbírání a tažení vozíků ve výrobě, logistice a zdravotnictví. MiR250 Hook je rychlejší a agilnější řešení díky svému novému softwaru a pokročilé robotické základně. Tato kombinace zlepšuje výkon hákového řešení.

 

 

 

 

 

 

 

Ideální pro širokou škálu tažných prací
MiR Hook 250 TM je ideální pro širokou škálu odtahových prací, jako je efektivní přemísťování těžkých výrobků mezi místy ve výrobním závodě nebo skladu nebo přemisťování vozíků s prádlem a jídlem v nemocnicích. Hook MiR250 podporuje přepravu nákladů až do 500 kg (1100 lb) a poskytuje vzrušující nové možnosti interní logistiky pro těžký nebo neskladný náklad.
 
Autonomně zvedá a vykládá vozíky
Robot MiR250 Hook identifikuje vozíky podle April Tags a autonomně je přepravuje tak, jak definujete. MiR250 Hook lze začlenit do flotily robotů MiR a lze jej snadno přemístit podle měnících se požadavků. Aktualizace poslání robota je kdykoli jednoduchá, pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a standardní komunikace Wi-Fi nebo Bluetooth získáte přístup k intuitivním ovládacím prvkům robota.
 
Bezpečně manévruje mezi lidmi
S MiR Hook 250 TM jednoduše změříte svůj vozík a vložíte data do softwaru. Vestavěné senzory, kamery a sofistikovaný software znamenají, že robot s MiR Hook 250 TM a vozíkem může bezpečně manévrovat kolem lidí a překážek a může dokonce vyjíždět po rampách.
 
Vylepšený software a základna robotů
MiR250 Hook používá nejnovější software pro optimální výstup. Kombinace MiR250 Hook je agilnější díky vylepšenému softwaru a silnější robotické základně, díky čemuž je MiR250 Hook vylepšeným řešením AMR z hlediska výkonu, přesnosti a produktivity.