CZ EN

HORKÝM SUCHÝM VZDUCHEM - POKA YOKE

  • AMS AIO_POKA YOKE Adsorpční mobilní sušící jednotky 
  • AIO MODUL_POKA YOKE Multifunkční moduly

POKA YOKE - Adsorpční molekulární sučící jednotky série AMS AIO (all in one) slouží k dokonalému vysušení procesního vzduchu a následně hygroskopiského plastového granulátu. AMS AIO využívá k vysoušení procesního vzduchu technologii adsorpce vzdušné vlhkosti pomocí adsorpnčího molekulárního síta. Zařízení AMS AIO pracují v sestavě s multifunkčními moduly AIO MODUL. Moduly mají integrované horkovzdušné sušící silo, integrované materiálové nasávače, barcode materiálové násypky. AMS AIO disponuje řízením pro materiálové nasávače vč. zdroje podtlaku.

HORKÝM SUCHÝM VZDUCHEM

  • AMS_Adsorpční mobilní sušící jednotky
  • HSS_Horkovzdušná sušící sila
  • LSS_Horkovzdušná sušící sila na lis
  • CHM_Chladič pro zařízení AMS

Zařízení série AMS jsou navrženy pro velkokapacitní využití. Využívají k vysoušení procesního vzduchu technologii absorpce vzdušné vlhkosti pomocí adsorpčního molekulárního síta. O následné vysušení méně hygroskopického plastového granulátu, drtě či prášku se postará zařízení HSS horkovzdušné sušící silo, popř. zařízení LSS horkovzdušné sušící silo na lis, jež lze umístit přímo na konstrukci vstřikovacích lisů popř. extrudérových linek. Pro rychlejší a efektivnější vysoušení lze k zařízení AMS připojit chladič CHM, jež snižuje rosný bod degradovaného, horkého procesního vzduchu.

Horkým podtlakovým vzduchem

  • MAG VBD_Gravitační vakuové sušičky
  • MAG LPD_Rotační vakuové sušičky

Revoluční patentovaná technologie sušení hygroskopických materiálů v podtlaku přináší mimořádné benefity zpracovateli. Vakuové sušičky prokazatelně vysoušejí plastové materiály 6x rychleji oproti konvenčním sušičkám používajících suchý vzduch a spotřebovávají až o 85 % méně energie. Krátká doba sušení ve vakuové sušičce dramaticky snižuje riziko degradace materiálu. Vzhledem k principu sušení není potřeba žádnou kontrolu rosného bodu a žádnou pravidelnou výměnu molekulového síta.

HORKÝM TLAKOVÝM VZDUCHEM

  • KMS_Kompresní membránové sušící jednotky

Zařízení série KMS jsou navrženy pro umístění přímo na konstrukci vstřikovacích lisů popř. extrudérových linek a využívají k vysoušení procesního vzduchu technologii membránového sušení. Molekuly vodních par jsou pod tlakem vháněny skrze membrány a následně odděleny od procesního vzduchu. Ten je dále zahříván a vháněn do sila samotného zařízení KMS, kde dochází k vysoušení hygroskopického plastového granulátu, drtě či prášku.

HORKÝM VZDUCHEM

  • SAS_Sušící agregáty sypkých materiálů

Zařízení série SAS jsou navrženy pro vysušení sypkých i extrémně abrazivních hygroskopických materiálů. K vysoušení materiálu využívají technologii cirkulace a následné rekuperace proudění horkého procesního vzduchu v uzavřeném topném okruhu. Tento topný okruh přenáší tepelnou energii skrze horizontální topné potrubí. Horizontální topné potrubí z nerezové oceli jsou umístěny ve vysoušecí materiálové komoře a jsou v přímém kontaktu s vysoušeným sypkým materiálem. Tímto řešením dosahují sušící agregáty sypkých materiálů velmi efektivních výsledků při vysoušení a jejich provoz je velice ekonomicky výhodný.