CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT 2FG7

PARALELNÍ UCHOPOVAČ PRO STÍSNĚNÉ PROSTORY 2FG7

PROČ ONROBOT 2FG7?

2FG7 od OnRobot je kompletní, nízkonákladový, komerčně dostupný elektrický paralelní uchopovač, který můžete začít používat během několika minut bez nutnosti technické přípravy pro instalaci, programování nebo údržbu. 2FG7 se snadno nasazuje u řady renomovaných kolaborativních nebo lehkých průmyslových robotů a díky tomu je ideálním nástrojem pro výrobu nízkých objemů s velkou variabilitou a zajišťuje rychlou návratnost investic v mnoha aplikacích. 

VÝHODY a FUNKCE uchopovače 2FG7:

2FG7 je menší a silnější než prstové uchopovače a je proto ideální pro aplikace s omezeným manévrovacím prostorem. Nabízí maximální užitečné zatížení 11 kg  rozsah externího úchopu až 73 mm a úchopovou sílu od 20 N do 140 N - všestranný 2FG7 snadno zvládne těžká nebo objemná břemena. 2FG7 s ochranou IP67 pro náročná prostředí a certifikací ISO třídy 5 pro čisté prostory je připravený pro použití téměř kdekoli, kde to budete potřebovat.
 
Na rozdíl od složitých a nákladných pneumatických uchopovačů se 2FG7 snadno programuje na přesné nastavení řízení síly, rychlosti a zdvihu prostřednictvím intuitivního softwarového rozhraní. Inteligentní zpětná vazba jako je detekce úchopu a detekce ztráty úchopu zdokonaluje celkovou přesnost. A stejně jako ostatní produkty od OnRobot budete moci díky tomuto bezproblémovému plně elektrickému uchopovači 2FG7 dát sbohem problémům/potížím a nákladům spojeným se stlačeným vzduchem.