CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT SANDER

KOMPLETNÍ ELEKTRICKÁ BRUSKA SANDER

PROČ ONROBOT SANDER?

Kompletní elektrická bruska s náhodnou kruhovou dráhou pro téměř jakoukoli automatickou práci při dokončování povrchů, od hrubého broušení a obrušování až po leštění a čištění. Sander je k dispozici se vším, co potřebujete, abyste mohli hned začít pracovat, a funguje bez externího přívodu vzduchu, tedy bez dalších nákladů nebo komplikací, ale také bez prachu nebo hluku vytvářeného tradičními pneumatickými bruskami.

VÝHODY a FUNKCE brusky SANDER:

OnRobot Sander se dodává se vším, co potřebujete, abyste mohli hned začít pracovat: plug-and-play brusným nástrojem, různými standardními brusnými a lešticími kotouči, snadno použitelným softwarem a volitelně s automatickým měničem brusného papíru a senzorem síly a krouticího momentu. Co pro tuto ekonomickou elektrickou brusku nepotřebujete, je hlučný a nákladný vzduchový kompresor. 
 
S použitím tohoto flexibilního nástroje pro širokou řadu geometrií a materiálů dílů lze dosáhnout lepší konzistentnosti, vyšší kvality povrchů a nižšího množství odpadu. Díky použití standardních kotoučů z čistého smirkového papíru 3M je omezena prašnost na pracovišti a snižuje se riziko zranění pracovníků z vibrací ručních brusek.
 
Programování pro jednoduché povrchové úpravy je možné provádět jen se základní znalostí robotů – není nutné žádné dodatečné školení. Software brusného nástroje je automaticky integrován do ovladače robotu, ale ruční tlačítko „Uložit polohu“ na nástroji umožňuje ještě snáze nastavovat traťové body bez ovladače. Software Sander se dodává s různými možnostmi plánování dráhy – pomocí ručního navádění, tvaru a bodů – a umožňuje uživateli nastavovat rychlost rotace a optimalizovat dobu a konzistenci cyklů.  
 
Všechny vyspělé funkce nástroje OnRobot Sander jsou podporovány na ramenech Universal Robots, ale nástroj může být snadno integrován s roboty jakékoli známější značky.