CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT VGC10

KOLABORATIVNÍ PODTLAKOVÝ GRIPPER VGC10 

VGC10 – KOMPAKTNÍ, INDIVIDUÁLNĚ NASTAVITELNÝ, ELEKTRICKÝ PODTLAKOVÝ UCHOPOVAČ

Elektrický, kompaktní podtlakový uchopovač VGC10 má neomezené možnosti individuálního nastavení. Obsahuje rovněž vyměnitelné přísavky a je tak vhodný téměř pro každou aplikaci. Uchopovač VGC10, který je menší než model VG10, lze používat v těsných prostorech, což rozšiřuje možnosti automatizace. A při poloviční hmotnosti, než má VG10, avšak stejném maximálním zatížení, dokáže VGC10 zvedat malé, různě tvarované i těžké předměty dokonce i s menším robotickým ramenem.

Uchopovač VGC10 je vybaven dvěma nezávisle ovládanými vzduchovými kanály, díky kterým může pracovat jako duální Uchopovač a zvedat a uvolňovat předměty během jedné akce, což dále zvyšuje efektivitu a zkracuje dobu cyklu. Protože tento kompaktní elektrický uchopovač nevyžaduje kompresor ani přívod vzduchu a snadno se programuje, lze jej rychle a bezproblémově opětovně nasadit, což zvyšuje flexibilitu produkce. Bezproblémová integrace s robotem podle vašeho výběru.

VÝHODY a FUNKCE uchopovače VGC10:

Model VGC10, založený na oceňovaném elektrickém podtlakovém uchopovače VG10, je menší a lehčí než jeho předchůdce, ovšem bez kompromisů v oblasti užitečného zatížení. Je to vysoce přizpůsobitelný nástroj pro robotická ramena, který výrobcům umožňuje soustředit se na aplikaci a neřešit složitosti spojené s robotem. Kompaktní uchopovač se skvěle hodí pro omezené prostory a menší robotická ramena, přesto však nabízí působivé užitečné zatížení. Navzdory kompaktní velikosti dokáže tento nástroj pro robotická ramena zvednout až 15 kg (35 liber).