CZ EN

FANUC INDUSTRIAL COBOTS » Kolaborativní roboty

CR-7IA - CR-7IA/L

FANUC COBOT CR-7IA - CR-7IA/L

Klíčem je spolupráce 

Cobot CR-7IA (CR-7IA/L) je malý a flexibilní kolaborativní robot. Může se postarat o lehké (do 7 kg), ale únavné a opakované manuální úkoly zahrnující různé druhy manipulace s materiálem, které by jinak zabraly spoustu času. Podle potřeb zákazníka lze robota naprogramovat tak, aby prováděl kompletní výrobní postupy, které vyžadují stabilní a zaručenou úroveň kvality. Tyto úkoly mohou být velmi různorodé – od montáže malých dílů až po opakující se činnosti, jako je překládání předmětů z jednoho místa na druhé. Má dlouhý dosah 911 mm, díky čemuž je ideálním kandidátem na obsluhu strojů a použití při paletizaci.

Vzhledem k tomu, že je robot vybaven osvědčenou technologií snímačů, která při nárazu do pevného objektu nebo do obsluhy automaticky zastaví, není nutné robota zavírat do klece. To nejen ušetří prostor, ale také sníží výrobní náklady. Robot je kompatibilní se stávajícím příslušenstvím společnosti FANUC, například iRVision.

Robot je dodáván ve dvou různých velikostech – verze se standardním ramenem a verze s dlouhým ramenem – kromě toho si jsou velmi podobní. Výhody každé verze závisí na potřebách zákazníka, standardní rameno je vhodnější, pokud máte problémy s prostorem, zatímco pokud je váš pracovní prostor široký, může dlouhé rameno dosáhnout dále.

  • Automatizace úkolů do 7 kg 
  • Dosah max. 717 mm - verze CR-7iA
  • Dosah max. 911 mm  - verze CR-7iA/L
  • Počet řízených os 6