CZ EN

OnRobot » Příslušenství robotů

ONROBOT QUICK CHANGER 

KOLABORATIVNÍ RYCHLO-VÝMĚNÁ HLAVICE NÁSTROJE QUICK CHANGER

VÝMĚNÁ HLAVICE NÁSTROJE  – RYCHLÝ MĚNIČ (QUICK CHANGER) = RYCHLÁ VÝMĚNA NÁSTROJŮ DO 5 SEKUND

Rychlý měnič (Quick Changer) umožňuje snadnou a rychlou výměnu nástrojů. Rychlý měnič (Quick Changer) zvládá užitečné zatížení až do 20 kg a má nízkou výšku a hmotnost. Quick Changer je jedinečný výrobek ideální pro všechny kolaborativní robotické aplikace. Je patentovaný, spolehlivý a je vybaven snadno použitelným zamykacím mechanismem, zvláštní bezpečnostní zamykací konstrukcí a zamykacími pružinami. S měničem Quick Changer získáváte nejjednodušší a nejrychlejší měnič nástrojů se vším, co k němu potřebujete.

VÝHODY a FUNKCE uchopovače QUICK CHANGER:

Quick Changer je inovativní, nejmenší a nejlehčí měnič nástrojů na trhu. 

Quick Changer je jedinečný výrobek ideální pro všechny kolaborativní robotické aplikace. Je patentovaný, spolehlivý a je vybaven snadno použitelným zamykacím mechanismem, zvláštní bezpečnostní zamykací konstrukcí a zamykacími pružinami.

Je to nejjednodušší a nejrychlejší měnič nástrojů na světě, který dokáže jakýkoliv nástroj pro robotická ramena uzpůsobit vašemu robotu a všem operátorům umožňuje vyměnit nástroje pro robotická ramena (EoAT) za pouhých několik sekund.

Tento produkt se doporučuje pro roboty společnosti Universal Robots a další roboty stejné třídy, protože vstupní i výstupní příruba jsou plně v souladu s normou ISO pro příruby robotů.