CZ EN

MITSUBISHI ROBOTS » Industriální roboty

MITSUBISHI RV-FR

KLOUBOVÝ ROBOT SÉRIE RV-FR

Připraven pro nasazení do budoucích aplikačních oblastí s flexibilními výrobky a flexibilními výrobními procesy 

Tento robot se svým ojedinělým motorem a zesilovačem, představuje vhodné řešení pro aplikace, které vyžadují vysokou přesnost při vysokých rychlostech. Velký počet komplexních aplikací lze jednoduše realizovat v kombinaci s ostatními přístroji od Mitsubishi, jako jsou PLC nebo serva. 

Řada RV-FR nabízí vysoce dynamický 6-osý robot s kloubovými rameny pro vyšší kvalitu.

"Inteligentní funkce příští generace", "Aplikace s bezpečně spolupracujícími roboty" a "FA-IT-integračními funkcemi". Pomocí těchto 3 klíčových funkcí je řada FR schopná splnit téměř všechny Vaše automatizační požadavky.

Série RV nabízí vysoce dynamický 6 osý robot s kloubovými rameny pro nejvyšší úroveň kvality. Doby taktů jen 0,32 sekund zvýší vaši produktivitu a umožní použití zařízení s nejvyššími rychlostmi. Struktura dvojitého ramena umožňuje větší volnost pohybu a také větší stabilitu a flexibilitu použití. Podle modelu jsou roboty zatížitelné od 2kg až do 70 kg při dosahu od 504 do 2055 mm. Práce ve velmi malém prostoru s instalací na stěnu příp. strop nepředstavují pro sérii RV žádný problém. Všechny systémy do 20 kg mají stejné kompaktní řízení robota.

Kromě toho jsou všechny systémy, již z výroby vybaveny integrovanými rozhraními pro ethernet, USB, sledování pásu, kameru a přídavné osy a také vstupy/výstupy konce paže a proto jsou použitelné na více než 99,9%.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Zvyšte svoji produktivitu: Doby taktů od 0,32 sekund s přesností opakování ± 0,02 mm
  • Flexibilní pracovní rozsah: 504 až 2055 mm dosah u kulovitého pracovního prostoru – i za robotem
  • Vaše ochrana pro náročné prostředí: IP67 jako standard
  • Hygiena: Interně vedené všechny kabely a pneumatické rozvody, v nabídce model pro čisté prostory (ISO úroveň III)
  • Připojení: Pneumatické a elektrické efektory, ethernet, USB, rozhraní pro kameru a dvě připojení enkodéru a až 8 dalších os jako standard, volitelně rozšiřující vstupní/výstupní a fieldbus karty. Přímé připojení přes ethernet k terminálu GOT a teaching boxu.
  • Konfigurace: Jako kompletní systém robot a řízení (kontrolér) nebo s PLC modulem pro plnou PLC funkci robota na platformě iQ[sp]
  • Teaching box: Plně grafický R56TB s dotykovým displejem nebo R32TB
 
 

PP KOVANDA jako preferovaný systémový integrátor industriálních robotů Vám do Vaší automatizace může naintegrovat robota přímo na míru vaší aplikace. Celkový výpis jednotlivých typů robotů naleznete přímo na stránkách českého zastoupení MITSUBISHI ELECTRIC s.r.o. 

https://cz3a.mitsubishielectric.com/fa/cs/shared/img/producttables/J_UK_RV-2FR_14_16_18_20