CZ EN

FANUC ROBOTS

Společnost FANUC díky více než 100 modelům přináší nejširší nabídku robotů na světě. Stroje FANUC pokrývají širokou škálu aplikací a průmyslových odvětví. Díky užitečnému zatížení do 2,3 t, maximálnímu dosahu až 4,7 m, jednoduché integraci a řadě doplňků uzpůsobených na míru konkrétním aplikacím se vyznačují snadnou obsluhou a také vynikající flexibilitou.
 
PP KOVANDA je preferovaným systémovým integrátorem robotů pro značku FANUC na českém trhu od roku 2018..

MITSUBISHI ROBOTS

Roboty MELFA MITSUBISHI = Synonymum stálé kvality
Pokročilé roboty MELFA od společnosti Mitsubishi jsou synonymem rychlosti, přesnosti a kompaktního designu a také dlouhé životnosti. Roboty MELFA nabízí ve své třídě nejlepší parametry pro mnoho aplikací.
 
Velká rozmanitost modelů umožňuje jednoduchý výběr robota. Mitsubishi Electric nabízí rozsáhlou paletu modelů robotů s cílem splnit nejrůznější požadavky dnešní doby. Vlastnosti jako silný, rychlý a kompaktní jsou pro roboty Mitsubishi Electric samozřejmostí.
 
Spektrum produktů zahrnuje univerzálně použitelné roboty s kloubovými rameny se 6 osami s nosností od 2 kg do 20 kg, a také roboty SCARA se 4 osami s nosností od 3 kg do 70 kg pro montážní a paletovací aplikace.
 
Dvěma zvláštnostmi jsou jedinečné přesné roboty s jejich strukturou paralelních ramen pro velmi rychlé mikro aplikace s nosností od 1 kg do 5 kg a flexibilní vysokorychlostní robot SCARA pro stropní montáž.
 
Vysoce výkonné roboty nové generace
Vzhledem k rychlému vývoji uživatelských požadavků směrem k rozšíření výrobního programu a současnému zkrácení času pro uvedení na trh dnešní výrobci čelí éře velkých změn. Již nestačí, aby průmyslový robot prováděl pouze jednu činnost. Dnes průmysl požaduje roboty s kapacitou a flexibilitou, aby byly schopni zvládnout nejrůznější úkoly. Série MELFA-FR nabízí inovativní, inteligentnější řešení, která podporují nejnovější výrobní technologie a umožňují snadnější přístup k pokročilé a flexibilní výrobě.
 
Díky nejnovějším inteligentním funkcím je nyní možné provádět úkoly, které byly dříve v souvislosti s automatizací nedosažitelné. MELFA SafePlus umožňuje "bezpečné spolupracující aplikace", což umožňuje robotům a zaměstnancům pracovat společně s nejvyšší úrovní bezpečnosti, a to i při vysokorychlostním a vysoce výkonném provozu robota. "Integrační funkce FA-IT", které jsou k dispozici ve všech automatizačních produktech společnosti Mitsubishi Electric, nabízejí maximální výkon, funkčnost a uživatelskou přívětivost, a tím podporují nejnovější technologie výroby.
 
PP KOVANDA je preferovaným systémovým integrátorem robotů pro značku MITSUBISHI na českém trhu od roku 2019.