CZ EN

MiR AUTONOMNÍ MOBILNÍ COBOTY

Autonomní mobilní roboty (AMR) společnosti Mobile Industrial Robots - MiR jsou určeny pro logistické operace v rámci výrobních procesů. Ačkoliv se AMR (Autonomous Mobile Robots) skládá z mnohem pokročilejších technologií než AGV (Automated Guided Vehicle, Automatic Guided Vehicle), tak jde obvykle o levnější řešení. MiR nepotřebuje dráty, magnetické pásky ani jiné nákladné modifikace stavební infrastruktury. Implementace je rychlejší a levnější a bez narušení procesů ve výrobě. Protože lze MiR rychle a snadno nasadit do provozu, přináší tak téměř okamžitý nárůst efektivity. S nízkými počátečními náklady a optimalizací procesů nabízí rychlou návratnost investice. 
 
PP KOVANDA již řadu let spolupracuje se společností AMTECH, spol. s r.o. jež distributorem autonomních mobilních robotů (AMR) společnosti Mobile Industrial Robots (MiR) pro Českou a Slovenskou Republiku. Díky dlouholeté spolupráci Vám PP KOVANDA dokáže zajistit integraci těchto AMR robotů vč. celkového zaštítění ve vašem provozu.
 
Ve spolupráci s AMTECH, spol. s r.o. vám dokážeme kromě samotné distribuce a realizace projektů poskytnout také technickou podporu, poradenství, školení, záruční i pozáruční servis s možností standardních i individuálních servisních smluv. Rovněž disponujeme flotilou robotů různých typů a konfigurací, které můžete vidět v DEMO ROOMu AMTECH, spol. s r.o., případně Vám je rádi předvedeme přímo u Vás ve výrobě.