CZ EN

FANUC ROBOTS » Industriální roboty

FANUC UP MONT  

ROBOTY S MOŽNOSTÍ VRCHNÍ MONTÁŽE

FANUC nabízí tři možnosti typů robotů s vrchní montáží

Robot M-20iA/20T

  • Silák s dutým zápěstím pro vrchní montáž
  • Tento šestiosý stroj s možností vrchní montáže je nejlehčím modelem v řadě. Byl navržen s ohledem na zvýšení univerzálnosti a snížení nákladů v náročných úlohách manipulace a obsluhy strojů

Robot M-710iC/50T

  • Víceúčelový robot s vrchní montáží 
  • Tato inovativní řada lehkých robotů se vyznačuje štíhlým zápěstím, tuhým ramenem a malými nároky na prostor. Díky'vysoké rychlosti os je mimořádně hbitý. Tento typ s vrchní montáží je nejlehčím v řadě, přesto je schopen manipulace s užitečným zatížením až 50 kg. Nabízí široké možnosti montáže, šetří prostor a vyznačuje se mimořádně dobrou opakovatelností.  

Robot M-710iC/70T

  • Víceúčelový robot pro vysoká zatížení s vrchní montáží 
  • Tato inovativní řada lehkých robotů se vyznačuje štíhlým zápěstím, tuhým ramenem a malými nároky na prostor. Tento typ s vrchní montáží je nejlehčím v řadě a nabízí mimořádnou opakovatelnost. Je schopen manipulace s užitečným zatížením až 70 kg a jeho variabilní možnosti montáže vám ušetří podlahovou plochu. 

 

PP KOVANDA jako preferovaný systémový integrátor industriálních robotů Vám do Vaší automatizace může naintegrovat robota přímo na míru vaší aplikace. Celkový výpis jednotlivých typů robotů naleznete přímo na stránkách českého zastoupení FANUC Czech s.r.o. 

https://www.fanuc.eu/cz/cs/roboty/str%c3%a1nka-sortimentu-robot%c5%af