CZ EN

FANUC INDUSTRIAL COBOTS

Představte si svět bez bezpečnostních klecí, kde bok po boku pracují lidé a roboty. V tomto světě by roboty prováděly veškerou namáhavou práci, což by lidem umožňovalo věnovat svůj cenný čas lehčím úkolům, které vyžadují větší obratnost nebo zkušenosti.
 
Díky spolupracujícím robotům FANUC již takový svět existuje. Roboty se integrují do stávajících výrobních prostředí a přímo spolupracují s lidmi, což z nich činí významnou část týmu. Po boku lidí přebírají únavné a opakující se úkoly a zvedají až 35 kg. Chrání tak zdraví lidí a zároveň zajišťují kompletní automatizaci montážních linek.
 
PP KOVANDA je preferovaným integrátorem kolaborativní robotiky pro značku FANUC na českém trhu od roku 2018.

FANUC COBOTS

FANUC vyvinul nového kolaborativního robota. Nový CRX nabízí snadno použitelný zásuvný software, který uživatelům umožňuje snadno nainstalovat rozhraní pro periferní zařízení. FANUC zná potřeby trhu a nabízí všechny možné opce, jako jsou kamerové systémy (iRVision), technologie senzorů síly (FS-15ia) a mnoho dalšího!
 
Programování pomocí ručního navádění
CRX se od vás může snadno učit. Jak? Pro výuku Cobota stačí použít funkci ručního navádění. Stačí přivést robota na požadovanou pozici a tuto pozici uložit do tabletu pomocí funkce drag & drop.
 
PP KOVANDA je preferovaným integrátorem kolaborativní robotiky pro značku FANUC na českém trhu od roku 2018.

UNIVERSAL ROBOTS

Od roku 2005 se společnost Universal Robots snaží změnit životy svým zákazníků způsobem, který je pro ně nejdůležitější.
 
PP KOVANDA je oficiálním certifikovaným integrátorem již od roku 2016. První zkušenosti integrace se značkou Universal robots jsme získali již o rok dříve.
 
Universal Robots nejenže automatizuje, ale mění způsob, jakým lidé pracují a žijí po celém světě tím, že přivádí do praxe jejich nápady a sny – ať už to pomůže neziskovým organizacím zlepšovat pracovní podmínky lidí v nejchudších zemích, nebo umožní firmám ulehčit svým zaměstnancům od opakujících se úkolů.
 
Moderní pokročilé nástroje a naše snadno použitelná robotická ramena, používají společnosti a organizace všech velikostí, aby pomohly reagovat na volatilitu trhu. Řešení automatizace s koboty Universal Robots poskytuje flexibilitu a finanční návratnost, kterou výrobci potřebují pro to, aby mohli soupeřit a být úspěšní na každém světovém trhu.
 
Všude, kde najdete lidi a jejich sny pro dosažení růstu, najdete také Universal Robots