CZ EN

MITSUBISHI ROBOTS » Industriální roboty

MITSUBISHI RP-ADH

SCARA MICROHANDLING ROBOT SÉRIE RP-ADH

Super rychlé a mimořádně přesné. Systémy s vysokým výkonem, které byly vyvinuty speciálně pro mikromanipulaci - neporazitelné v přesnosti, rychlosti a kompaktnosti. 

Roboty Scara s dvojitým ramenem série RP jsou vysoce výkonné systémy, které byly vyvinuty speciálně pro mikromanipulaci s užitečným zatížením 1 až 5 kg.

Kompaktní roboty se 4 stupni volnosti jsou ideální pro mikromontáž např. hodinek, mobilních telefonů nebo naslouchacích přístrojů. Série RP zahrnuje tři modely pro aplikace se zatížením od 1 do 5 kg.

Série RP Mitsubishi Electric přesvědčuje inovativním konceptem, který je nutný pro vysoce přesné a extrémně rychlé aplikace. Roboty jsou vybaveny jedinečnou strukturou dvojitého ramena, která umožňuje znatelné navýšení výroby a zlepšení kvality v mikro manipulaci. Společně s ultrakompaktním SD řízením je možné RP robot snadno integrovat do každé malé aplikace. Série RP je, stejně jako všechny roboty MELFA, již z výroby vybavena všemi funkcemi jako ethernet, USB, Tracking připojením a ovládáním až 8 dalších os.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Nejvyšší míra přesnosti: opakovaná přesnost ± 0,005 mm
  • Kompaktní lehká váha: 12 kg lehký a plocha instalace menší než DIN A4 (RP-1ADH)
  • Hmotnostní třídy: Hmotnost manipulované zátěže 1 až 5 kg pro různé možnosti použití
  • Ochrana: V nabídce model pro čisté prostory (ISO úroveň III)
  • Připojení: Pneumatické efektory, ethernet, USB, rozhraní pro kameru a 2 připojení enkodéru a až 8 dalších os jako standard, volitelně rozšiřující vstupní/výstupní a fieldbus karty. Přímé připojení přes ethernet k terminálu GOT a teaching boxu.
  • Dvouramenný SCARA robot: Na trhu bezkonkurenční – Jedinečná technika
  • Teaching box: Plně grafický R56TB s dotykovým displejem nebo R32TB
 

PP KOVANDA jako preferovaný systémový integrátor industriálních robotů Vám do Vaší automatizace může naintegrovat robota přímo na míru vaší aplikace. Celkový výpis jednotlivých typů robotů naleznete přímo na stránkách českého zastoupení MITSUBISHI ELECTRIC s.r.o. 

https://cz3a.mitsubishielectric.com/fa/cs/shared/img/producttables/2013_147_1