CZ EN

OnRobot

PP KOVANDA je oficiálním distributorem společnosti OnRobot A/S pro Českou Republiku od roku 2018.
 
OnRobot A/S přináší ucelenou řadu zařízení pro robotická ramena (EoAT) typu plug-and-produce pro kolaborativní aplikace. Naše inovativní uchopovače, snímače a měniče nástrojů pomáhají výrobcům plně těžit z výhod kolaborativních a lehkých průmyslových robotů, jako je např. nákladová efektivita a bezpečnost při spolupráci s lidmi.
 
„Inovace, ke kterým dochází v oblasti koncových nástrojů, posouvají hranice pro kolaborativní robotické inovace.“
 
Naše špičkové produkty EoAT pomáhají malým a středním výrobcům optimalizovat procesy a rozvíjet podnikání díky větší flexibilitě, vyššímu výkonu a lepší kvalitě. Získejte vše potřebné od jedné inovativní společnosti.
 
Ucelená řada pro kolaborativní aplikace
Spolu se stále snazším nákupem a implementací robotů se nástroje EoAT staly zásadními při přizpůsobováním kolaborativních a lehkých průmyslových robotů širokému spektru aplikací.
 
POUŽÍVEJTE SVÉ ROBOTY - MY POSKYTNEME KOMPATIBILITU
Naše produkty jsou kompatibilní s celou řadou běžně využívaných robotických značek. S naším integrovaným produktem Quick Changer nyní můžete spolupracovat s více coboty a lehkými průmyslovými roboty než kdy dříve. Je snazší programovat více různých robotů s využitím různých možností – URCap pro Universal Robots, protokoly Fieldbus či naše nové rozhraní WebLogic for Digital I/O pro další značky. Projděte si seznam výrobců robotů k upřesnění informací o tom, kterou robotickou soupravu potřebujete k integraci svého řešení. Pokud na seznamu není uveden váš typ, neznamená to, že náš koncový nástroj nebude fungovat - zkontaktujte nás a probereme vaše možnosti. S digitálním rozhraním Digital I/O fungují naše produkty prakticky na každém robotu