CZ EN

MITSUBISHI ROBOTS » Industriální roboty

MITSUBISHI RH-FR

SCARA ROBOTY SÉRIE RH-FR

Použitelný pro širokou oblast aplikací: montáž malých dílů, těžkých předmětů, manipulace a balení.

Tento robot se svým ojedinělým motorem a zesilovačem, představuje vhodné řešení pro aplikace, které vyžadují vysokou přesnost při vysokých rychlostech. Velký počet komplexních aplikací lze jednoduše realizovat v kombinaci s ostatními přístroji od Mitsubishi, jako jsou PLC nebo serva.

Řada RH-FR umožňuje rychlé paletování, cílené přetřídění, perfektní zakládání a to vše v rekordním čase.

"Inteligentní funkce příští generace", "Aplikace s bezpečně spolupracujícími roboty" a "FA-IT-integračními funkcemi". Pomocí těchto 3 klíčových funkcí je řada FR schopná splnit téměř všechny Vaše automatizační požadavky.

Rychlá paletizace, cíleně přesné třídění, perfektní montování: a to vše v rekordním čase. To je série RH Mitsubishi Electric, která nabízí nejvyšší výkony ve třídě SCARA v taktu 0,29 sekund. Produktové spektrum zahrnuje výchozí model RH-3F(R)H pro práce do 3 kg, silový paket RH-6F(R)H s maximální nosností 6 kg, RH-12F(R)H s nosností 12 kg a top model RH-20F(R)H s nosností 20 kg a dosahem až 1000 mm. Všechny varianty jsou k dispozici jako kompletní systém nebo jako snadno integrovatelný modul pro plnou PLC funkci robota na platformě Mitsubishi Electric iQ.

Kromě extrémně krátkých časů cyklu přesvědčí série RH také mimořádnou flexibilitou: Díky drastickému rozšíření dosahu dosáhne robot bez problémů na každou pozici ve své pracovní oblasti.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

  • Zvýšíme Vaši produktivitu: Doby taktů od 0,29 sekund s přesností opakování ± 0,01 mm
  • Maximalizujte Váš akční rádius: dosah 350 až 1000 mm, délka vřetena 150 až 340 mm
  • Optimální ochrana: IP54 jako standard, volitelně IP65, uzavřený kryt
  • Hygiena:Mazivo pro potravinářský průmysl jako standard (od RH-6FH) nebo v nabídce model pro čisté prostory (ISO úroveň III). Proto jsou všechny signální kabely a pneumatické rozvody uloženy uvnitř
  • Připojení: Pneumatické a elektrické efektory, ethernet, USB, rozhraní pro kameru a 2 přípojky pro enkodér až 8 dalších os, volitelně rozšiřující vstupní/výstupní a fieldbus karty. Přímé připojení přes ethernet k ovládacím terminálům GOT.
  • Konfigurace: Jako kompletní systém robot a řízení (kontrolér) nebo s PLC modulem pro plnou PLC funkci robota na platformě iQ[sp]
  • Teaching box: Plně grafický R56TB s dotykovým displejem nebo R32TB

 

PP KOVANDA jako preferovaný systémový integrátor industriálních robotů Vám do Vaší automatizace může naintegrovat robota přímo na míru vaší aplikace. Celkový výpis jednotlivých typů robotů naleznete přímo na stránkách českého zastoupení MITSUBISHI ELECTRIC s.r.o.