CZ EN

KOHO HLEDÁME

VOLNÉ POZICE

KONSTRUKTÉR SENIOR

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vývojové a konstrukční práce na nových strojích, zařízeních a přípravcích pro různé účelové využití
  • konstrukční práce dle požadavků útvarů podniku
  • konstrukční dokumentaci úprav strojů a zařízení, technické výpočty, technické zprávy
  • konstrukční dozor při výrobě a kooperaci strojních zařízeních

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • min. 3 roky praxe v zakázkové výrobě
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost konstruování v CAD / SOLID (Fusion 360, SolidWorks …) znalost programu není podmínkou, možno zaškolit během nástupu
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • technické myšlení
  • schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
  • řidičský průkaz skup. B

NABÍZÍME:

  • odpovídající finanční ohodnocení Vašim zkušenostem a benefity
  • stabilní zaměstnání – více jak 25 let tradice a stability na trhu
  • možnost využití školících a vzdělávacích programů
  • možnost využití zařízení pro osobní účely
  • CNC / 3D TISKÁRNY / TIG / MIG / PÁLÍCÍ CENTRUM atd..
  • prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
  • pružná pracovní doba
  • osobní přístup k zaměstnancům
  • přátelský pracovní kolektiv
  • patříme mezi české leadery  v oblasti vývoje a výroby, Sušení a vysoušení granulátu, Dopravy granulátu a POKA YOKE systémy
  • inovativní přístup v oblasti robotizace a automatizace
  • investujeme do pracovního prostředí našich zaměstnanců

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail kariera@ppkovanda.cz. nebo nás kontaktujte přímo na tel. č. +420 774 983 000 pro sjednání osobního setkání.