CZ EN

KOHO HLEDÁME

VOLNÉ POZICE

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE CZ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • aktivní rozšiřování portfolia klientů v regionu ČR
  • péče o stávající zákazníky a jejich technická podpora (servis, uvedení produktu do provozu)
  • spolupráce s kolegy, kteří vám budou vždy nápomocni (technici, konstruktéři, obchodníci)
  • cestování za klienty, pobyt v terénu

POŽADUJEME:

  • minimálně se SŠ vzděláním
  • komunikativní znalost ANG jazyka
  • technicky zaměřený obchodník (Odbornost v plastikářském průmyslu výhodou)
  • ochotný cestovat za klienty (nejedná se o práci z kanceláře)
  • s dobrými komunikačními a organizačními dovednostmi
  • účast na konferencích / veletrzích a sympoziích
  • seriózní přístup ke klientům
  • manuálně zručný
  • týmový parťák
  • řidičský průkaz skup. B

NABÍZÍME:

  • odpovídající finanční ohodnocení Vašim zkušenostem a benefity
  • stabilní zaměstnání – více jak 25 let tradice a stability na trhu
  • možnost využití školících a vzdělávacích programů
  • zaškolení v oblasti technologií v Plastikářského průmyslu během nástupu
  • možnost využití kanceláří ZLIN / DOLNÍ BEČVA pro práci a schůzky s klienty
  • možnost využití zařízení pro osobní účely
  • CNC / 3D TISKÁRNY / TIG / MIG / PÁLÍCÍ CENTRUM atd..
  • prostor pro Vaše nápady a seberealizaci
  • pružná pracovní doba
  • osobní přístup k zaměstnancům
  • přátelský pracovní kolektiv
  • patříme mezi české leadery  v oblasti vývoje a výroby, Sušení a vysoušení granulátu, Dopravy granulátu a POKA YOKE systémy
  • inovativní přístup v oblasti robotizace a automatizace
  • investujeme do pracovního prostředí našich zaměstnanců

Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu na e-mail kariera@ppkovanda.cz. nebo nás kontaktujte přímo na tel. č. +420 774 983 000 pro sjednání osobního setkání.